Репатріація. Вантаж 200

Репатріація. Вантаж 200 заказать в Киеве. Цена

Репатріація. Вантаж 200

Серед наших партнерів є компанії перевізники, авіакомпанії, державні інстанції, які беруть участь в процесі узгодження і оформлення документів на транспортування тіла померлої людини і безліч ритуальних бюро з усього світу. Це дозволяє нам виконувати доставку тіла померлого швидко, якісно, за прийнятною вартістю і з максимальним ступенем турботи про почуття й емоції рідних і близьких померлої людини.

Доставка тіла померлого по всьому світу

Володіючи багаторічним досвідом доставки тіла померлого (вантаж 200) по всьому світу або останків померлої людини, ми сприяємо проведенню перевезення тіла, надаємо інформаційні консультації, відповідаємо на всі запитання. Ми долаємо всі бюрократичні зволікання, юридичні або адміністративні перепони, а також можливі проблеми з логістикою.

Ритуальний дiм «Пантеон» має в своєму розпорядженні документами та ліцензіями, що дозволяють отримати за заявою родичів необхідні дозволи на оформлення документів для репатріації тіла.

Ми з підвищеною увагою ставимося до того, якого віросповідання був померлий, намагаємося врахувати ідеологію його життя, а також взяти до уваги національність померлої людини. Завдяки тому, що наш персонал розмовляє багатьма мовами, а також відмінно розбирається в культурології кожного народу, ми знаходимо спільну мову з усіма клієнтами.

Що входить до переліку послуги репатріація тіл померлих:

Ритуальне агентство «Пантеон» має в своєму розпорядженні необхідні транспортні засоби, а також кваліфікований персонал, зв’язками по всьому світу і надійних партнерів . Весь ритуальний транспорт оснащений необхідною системою охолодження, яка дозволяє перевозити тіла на далекі відстані без шкоди для їх збереження і цілісності. Наш міжнародний масштаб дозволяє нам пропонувати багато варіантів доставки тіла: ми можемо запропонувати швидке перевезення покійного від дверей до дверей сухопутними шляхами, організувати репатріацію тіла повітряним транспортом, а також організувати доставку праху в будь-яку точку світу.

Для того, щоб процес репатріації тіла пройшов якомога швидше, а також не виникало ніяких складнощів і проблем, ми пропонуємо звернути увагу на наші послуги. Ми подбаємо про те, щоб все пройшло на належному рівні, а тіло померлої людини або його прах було доставлено до місця призначення вчасно і без ексцесів. Для отримання відповідей на питання, що Вас цікавлять, а також виконання послуг по репатріації тіла вашого близької людини, звертайтеся до нас і ми вам допоможемо.

Вантаж 200

Наявність сертифіката на право продажу авіаційних перевезень дозволило укласти прямі договори про співпрацю з такими авіакомпаніями, як:
MAУ, Lufthansa, KLM, TurkishAirlines, AirFrance, Britishairlain, flyDubai і інші.

Компанія Пантеон має зв’язки практично в усіх країнах світу, але в разі необхідності, наш представник самостійно виїжджає в будь-яку країну і повністю бере на себе оформлення всіх документів, необхідних для транспортування тіла. Так само наше агентство надає повний юридичний супровід всіх процесів, пов’язаних з транспортуванням тіл померлих, в будь-якій країні світу.

Наші кваліфіковані співробітники повністю компетентні за всіма вимогами і законодавчим нормам країн Європи, СНД, США, що дозволяє оформити всі необхідні документи в найкоротші терміни. Наш Ритуальний будинок офіційно співпрацює з Ритуальними будинками повного комплексу, в країнах СНД, Європи, США. Кваліфікований персонал наших партнерів підготує померлого за всіма вимогами і стандартами для подальшої відправки і подальшого прощання.

Наша ритуальна служба організовує розшук і повернення останків тіл Громадян України з будь-якої точки світу. Також в спектр послуг, що надаються входить організація поховання покійного (як поховання, так і кремація).

Згідно з міжнародними санітарним вимогам, тіло поміщається в герметичний транспортувальний цинковий контейнер, який при необхідності може комплектуватися додатковими фільтрами.

Вартість послуги “Репатріація. Вантаж 200” уточнюйте у агентів за тел: ☎ +38 067 315 72 32 ☎ +38 050 027 07 07

Ціни на ритуальні послуги ритуального агентства ПАНТЕОН: https://ritualkiev.com.ua/uk/czin/

5/5 - 7 оценок
Ритуальные услуги в городе Киеве заказать
Позвонить
Ритуальные услуги в Киеве заказать
Viber
Ритуальные услуги Киев заказать
Whatsapp