Що робити, якщо померла близька людина і чого категорично допустити не можна

Почнемо з документів, які знадобляться для оформлення процедури поховання або кремації.
1) Медичний висновок про смерть (ЛІКАРСЬКЕ свідоцтво про смерть). Бланк суворої звітності формату А4 оформляється чи лікарем, чи то начмедом (якщо смерть сталася в лікарняному закладі), можливо дільничним терапевтом з поліклініки за місцем реєстрації або ж сімейним лікарем. Заповнюється бланк з двох сторін одним почерком і однією ручкою, з обов’язковим проставленням двох синіх печаток, із зазначенням ПІБ лікаря, який виписав висновок. У лівому верхньому куті лицьового боку документа має бути підкреслено слово “остаточне”.

2) На підставі медичного висновку і паспорта покійного (оригінали), органами РАГСу виписується Свідоцтво про смерть на гербовому папері. Цей документ може бути оформлений чи за місцем того, що сталося (смерті), то чи за місцем реєстрації покійного. Паралельно там же видається витяг з Держреєстру для оформлення фінансової допомоги на проведення похорону або кремації. Зазвичай вона становить дві пенсії померлого і фіксується для отримання в пенсійному фонді за місцем реєстрації. Паспорт покійного, при отриманні цих документів, вилучається.
Позбавити близьких померлого від цих митарств оперативно і з належною повагою, можуть наші кваліфіковані співробітники ритуального Агентства “ПАНТЕОН”.
Хочемо звернути увагу, що в деяких обставинах, тіло покійного відправляють на судово-медичну Експертизу (СМЕ) для уточнення причин смерті в судовий морг. До них відносяться ДТП, підозри у вбивстві, суїцид. Завжди необхідно оперативно викликати служби 102 і 103 із зазначенням місця і обставин того, що сталося.

Що робити, якщо померла близька людина - Ритуальные услуги Киев. Похоронное бюро в Киеве. Организация похорон.

Якщо померлому не виповнилося 60-ти років, він не спостерігався у дільничного терапевта або сімейного лікаря, немає записів в амбулаторній карті останні 3-4 місяці, смерть сталася не за місцем реєстрації, є ознаки насильства, в цьому випадку так само можлива відправка тіла покійного в судовий морг для проведення СМЕ. Зазвичай транспортування проводиться спецтранспортом поліції і вона безкоштовна. Після проведення розтину, судовим моргом видається медичний висновок про смерть і передбачена процедура, зазначена раніше. Важливим є той факт, що після проведення СМЕ необхідно отримати дозвіл прокуратури на проведення поховання чи кремації. Співробітники Ритуальні Бюро “ПАНТЕОН” дадуть відповідь на всі питання цілодобово, ми працюємо “24/7” і проконсультують, як вчинити правильно.
Де б не відбулася смерть і якими б не були її обставини, рідним і близьким покійного, після виклику 102 та 103, належить спілкування з представниками цих структур. Перебуваючи в стані стресу і афекту, ні в якому разі не дозволяйте надавати на себе тиск. Співробітники вищевказаних структур, настійно рекомендуватимуть ритуальні служби, у співпраці з якими вони зацікавлені через можливість отримання премії, яку в будь-якому випадку приховано внесуть в рахунок ритуальних товарів і послуг та в будь-якому випадку доведеться оплачувати Вам. Це є порушення Законодавства і корупційна складова цього неприємного процесу. Не піддавайтеся на провокації, наберіть в будь-який час дня і ночі агентів похоронного бюро “ПАНТЕОН” і вони підкажуть, як правильно реагувати на ситуацію, що склалася.
Зазвичай, процес оформлення необхідних документів та проведення процедури прощання займає 2-3 дні і за цей час родичам і близьким покійного доводиться звалити на свої плечі масу проблем, з якими вони раніше не стикалися. І з цього девіз нашого ритуальних Агентства “ПАНТЕОН” – “Поруч у важку хвилину”.

 +38 (067) 315 72 32

☎ +38 (050) 027 07 07

Ритуальні товари похоронного бюро Пантеон https://ritualkiev.com.ua/uk/ritualni-tovari/

Поделиться статьей
Оцените страницу