Похорон Київ Covid19

Похорон Київ Covid19 заказать в Киеве. Цена

Похорон Київ Covid19

Ритуальна агенція ПАНТЕОН надає повний спектр послуг та спеціальних товарів при похованні померлих від COVID19. У зв’язку з загрозою для здоров’я та можливо життя наших співробітників та клієнтів, весь персонал нашої похоронної агенції пройшов вакцинацію сертифікованими препаратами.

Наше ритуальне бюро може організувати процедуру прощання з померлим від covid19 дистанційно без присутності близьких з надання фото-відео фіксації ритуальної процесії.

При необхідності транспортування покійного з діагнозом covid наші співробітники захищені спецодягом. Транспорт ритуальної агенції регулярно проходить санітарну обробку. Співробітники ритуального бюро Пантеон регулярно проходять тестування на covid19.

За бажанням наших клієнтів для мінімізації контакту з покійним можемо надати труну з прозорою кришкою.

У разі настання смерті від covid19 вашої близької людини ви завжди можете розраховувати на цілодобову допомогу від похоронного бюро ПАНТЕОН, звернувшись за телефонами:

☎ +38 067 315 72 32

☎ +38 050 027 07 07

☎ +38 044 465 66 37

При смерті від covid19 рекомендованою ритуальною послугою є Кремація. Організацію поховання через кремацію тіла часто називають просто – «кремація».
Цей процес включає багато послуг: підготовка тіла покійного; оформлення довідок, свідоцтв, дозволів та договорів; вибір, купівля та доставка ритуальних товарів; ритуальний транспорт; оренда залу та організація церемонії прощання; проведення поминального обіду.
Родичі покійного визначають, які процеси організують самостійно, а які послуги доцільно доручити фахівцям ритуального агентства.
Підсумкова вартість послуги кремації у Києві для кожного випадку складається з вартості товарів та комплексу послуг.

Замовивши послугу кремації в ритуальному агентстві Пантеон ви позбавите себе проблем, пов’язаних із сильною завантаженістю київського крематорію в умовах глобальної пандемії.

Похорон Київ Covid19 - Ритуальные услуги Киев. Похоронное бюро в Киеве. Организация похорон.

COVID-19 (абревіатура від англ. COronaVIrus Disease 2019 — коронавірусна інфекція 2019 року – потенційно важка гостра респіраторна інфекція, що викликається коронавірусом SARS-CoV-2 (2019-nCoV). Є небезпечним захворюванням, яке може протікати як у формі гострої респіраторної вірусної інфекції легкої течії, так і у важкій формі. Вірус здатний уражати різні органи через пряме інфікування чи за допомогою імунної відповіді організму. Найбільш частим ускладненням захворювання є вірусна пневмонія, здатна призводити до гострого респіраторного дистрес-синдрому та подальшої гострої дихальної недостатності, при яких найчастіше необхідні киснева терапія та респіраторна підтримка. До ускладнень входять поліорганна недостатність, септичний шок і венозна тромбоемболія. До найпоширеніших симптомів захворювання відносяться підвищена температура тіла, стомлюваність та сухий кашель. У поодиноких випадках ураження вірусом дітей та підлітків, ймовірно, може призводити до розвитку запального синдрому. Також можливі довгострокові наслідки, які називають постковидним синдромом.

Захворювання викликається новим вірусом, проти якого в людей спочатку немає імунітету, до інфекції сприйнятливі люди всіх вікових категорій. Розповсюджується вірус повітряно-краплинним шляхом через вдихання розпорошених у повітрі при кашлі, чханні або розмові крапель з вірусом, а також через потрапляння вірусу на поверхні з наступним занесенням в очі, ніс або рот. З метою запобігання поширенню ефективними є заходи охорони здоров’я та немедикаментозні заходи контролю. Основним засобом запобігання поширенню інфекції, що рятує життя, є маски, однак вони повинні застосовуватися разом з комплексом інших заходів профілактики, включаючи дотримання безпечної дистанції та уникнення перебування у замкнутих просторах з великою кількістю людей. До ефективних заходів профілактики відносяться часте миття рук і дотримання правил респіраторної гігієни. Систематичний огляд вакцин показав, що більшість ефективні та безпечні. Вакцини є найважливішим новим засобом боротьби з інфекцією, але проходження вакцинації не означає, що можна нехтувати стандартними заходами профілактики.

У зв’язку з епідемією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) оголошено надзвичайну ситуацію в галузі громадської охорони здоров’я, що має міжнародне значення, а ризики на глобальному рівні оцінюються як дуже високі. Ведуться різні наукові та клінічні дослідження та розробки вакцин. Багато наукових та медичних видавництв та організацій підписалися під заявою про вільний доступ та обмін інформацією, пов’язаною з новим захворюванням.

Статистика інфікування covid19 https://covid19.rnbo.gov.ua/

5/5 - 10 оценок
Ритуальные услуги в городе Киеве заказать
Позвонить
Ритуальные услуги в Киеве заказать
Viber
Ритуальные услуги Киев заказать
Whatsapp